Roostevabast terasest köis

Roostevabast terasest köis
Toote üksikasjad


Toote omadus:

See roostevabast terasest tross on valmistatud spiraalsest terastraadist, mis on valmistatud suure jõudlusega terastraadist, realiseerides sellega kiire töö funktsiooni. Lisaks vastab see teatud reeglitele vastavatele mehaaniliste omaduste ja geomeetriliste mõõtmete nõuetele. Täiustatud protsessiga varustatud roostevabast terasest tross koosneb kõigepealt mitmekihilisest terastraadist ja seejärel keeratakse teatud arv ahelaid spiraalköieks. Tugevate füüsikaliste omaduste tõttu on sellel oluline roll

materjali käitlemise masinad tõstmiseks, pukseerimiseks   ja kandmine. Tross on kõrge tugevusega, kerge, stabiilse tööga. Teisest küljest pole seda kerge murda. See on moodustatud külm- või külmvaltsimisega ning terastraadi ristlõige on ümmarguse või ebakorrapärase kujuga.


Tootekirjeldus:

Profiilitud ristlõikega terastraati kasutatakse peamiselt suletud terastrossi tootmiseks ning sellel on kõrge tõmbetugevus ja sitkus ning terastraat on vastavalt pinnale töödeldud, et see vastaks erinevate keskkonnatingimuste vajadustele.


tootenimi

Roostevabast terasest tross

Materjal

roostevaba teras

Värv

nikkelvalge

Standard

Meetriline ja UNF

Ehitus

1 x 7, 1 x 19, 1 x 37, 6 x 7, 7 x 7, 6 x 19, 7 x 19, 6 x 36, 6 x 37, 7 x 37, 6 x 7 + FC, 6 x 19 + FC, 6 x 37 + FC, 6 x 19 + IWRC, 6 x 36 + IWR

Eelis

Tüüp 316 roostevabast terasest on kõige parem korrosioonikindlus roostevabast terasest. See on enamiku kemikaalide vastupidavus punnimisele ja korrosioonile ning on eriti vastupidav soolavee korrosioonile.

Pakett

vineerirullid esimestena ja kaubaalused või vastavalt teie soovile

Kasutatud

Kaetud terastross tarnitakse vastavalt spetsifikatsioonile

20090908153140356.jpg

Küsitlus