Kaetud terastross

Kaetud terastross
Toote üksikasjad

Jooksul maailma kuulus kaetud terastrossiks tootjatele, CHUANGYI on kõige usaldusväärsem. Tere tulemast hulgi odav kaetud meie tehases külge kaabel.

Standard: GB, JIS, ASTM, AISI
Materjal: 201, 202, 301, 302, 304, 316 jne
Läbimõõt: 0,18-60 mm
Läbimõõt: 0,28-60 mm
Standard: AISI, ASTM, DIN, EN, GB, JIS
Kirjeldus: Tsingitud terasest tross
Tsingitud terastross struktuuri kasutades kvaliteetseid süsinikusisaldusega terastraadist, Kuumtsingitud või electro galvaniseeritud töötlemissüsteem teha.

roostevabast terasest traat konveierilintide rakenduste
Roostevaba terastraadi koos kõrge temperatuur, anti väsimus jõudlust, eriti hea Katkemistugevus ja pika eluea, vastupidav, ja paljud muud omadused, laialt kasutusel söe, nafta, metallurgia, kemikaalide, laevade, sillad, elektrienergia, kummist, sõjaväe, turism, vesi, hele tööstuse, toote saab ISO, BS, DIN, JIS, ABS, LR ja muude rahvusvaheliste ja välisriikide Kõrgtase standard
Terastrossiga pinna katmise saab kaetud nailon, pvc, pvc, polüuretaan, jne, värv reguleeritav. Pakume PVC ja nailon katted tsingitud või roostevaba terasest tross. Katted Standardvärvid on must, selge ja valge. Teised värvid on saadaval soovi korral.
See on vajalik et kattekiht on kooritud hinne wire rope abiseadmed kasutavatel wire rope nominaalne purunemistugevus saavutamiseks.

Küsitlus