Roostevabast terasest Sixangle Baar

Roostevabast terasest Sixangle Baar
Toote üksikasjad

Jooksul maailma kuulus roostevabast terasest sixangle Baar tootjatele, CHUANGYI on kõige usaldusväärsem. Tere tulemast hulgi odava roostevaba terase sixangle Baar meie tehasest.

1, roostevabast terasest kuue nurga suurus täpsust, Baar jõuavad ++ 0,01 mm; suurus spetsifikatsioon: kuus nurk Baar spetsifikatsioon: H2-H90mm;
2, roostevabast terasest kuue nurk rod pinna kvaliteet on hea, eredad on meeldiv;
3, roostevabast terasest kuue baaris on tugev korrosioonikindlus, tõmbetugevusega ja kõrge anti väsimus tugevuse;
4. kuus roostevabast terasest Keemiline koostis on stabiilne, puhas terasest, vähese kaasatuse sisu;
Roostevabast terasest kuusnurkne Baar kasutatakse peamiselt kinnitusvahendid, hex roostevabast terasest poldid, roostevabast terasest silindripea sisemine kuusnurk kruvid (tassi) ja nii kuusnurk socket pingeline lõpp kõvasti (Jimi nõgus lõpp), roostevabast terasest sisemine kuusnurk tõukuri pingul kõvasti (tõukuri Jimi), roostevabast terasest kuusnurk otsa kinnitussüsteemid kruvid (Vihje Jimi), roostevabast terasest kuusnurkne end pingul kõvasti (veeru lõpus Jimi) , roostevabast terasest valamu pea kuusnurk kruvid (lame klaas), roostevabast terasest kuuskantauguga kruvid kuusnurk (ümmargune tass) kuppelmutrid.
Roostevabast terasest kuue nurk Baar rakendus väljavaade on laialt kasutusel autoosade, Lift, köögitehnika, surveanuma ja muudele väljadele poolt kasutaja järjepidev suur au. Taotluse edasise arengu võti on keskkonnakaitse, pika eluea. Keskkonnakaitsealaseid õigusakte, esimene atmosfääri keskkonnakaitse seisukohast laiendab vajadust inhibeerivad Kuumuskindlad põletus, LNG power generation seade ja söe kasutamise kõrge kasuteguriga power generation seadmele, kõrge temperatuuri vastupidav roostevabast terasest nõudluse esinemist. Pikk elu Euroopas, silla, highway, tunneli ja muud vahendid, roostevabast terasest taotluse suureneb, peaks see trend levib üle kogu maailma. Ja elu Jaapani üldine elamud on eriti lühend 20-30 aastat, jäätmete materjali töötlemiseks muutunud suureks probleemiks. Hooned, mis on hiljuti saavutanud 100 aastat eluiga on hakanud tekkima, mis suurendab nõudlust materjalide hea vastupidavuse.
304 roostevaba teras on mingi universaalne roostevaba materjali, anti rooste jõudlus on parem kui 200 seeria roostevabast terasest. Kõrge temperatuurikindlus on suhteliselt hea, võib olla suur 1000-1200 kraadi. 304 roostevaba teras on hea korrosioonikindlus ja hea korrosioonikindlus. Shanghai Puxiang Co., Ltd. saadud katses roostevabast terasest materjalist: 304 roostevaba materjali kontsentratsioon on väiksem või võrdne 65% lämmastikhapet koos tugev vastupidavus korrosioonile temperatuuri all keeb. Leeliselahust ja Viimane orgaanilised happed ja anorgaanilise happe on ka hea korrosioonikindlus.

Küsitlus