Stainless Steel vooru Baar

Stainless Steel vooru Baar
Toote üksikasjad

Jooksul nende maailma kuulus roostevabast terasest vooru Baar tootjad, CHUANGYI on kõige usaldusväärsem. Teretulemast hulgi odavad roostevabast terasest varras meie tehases.

316 roostevabast terasest vooru rod on viimistlemata (mill) pind, lõõmutamist, vastab American Society for Testing ja materjalide International ASTM A276 kirjeldused ja on standard hälve. 316 roostevabast terasest klassi pakub paremat korrosioonikindlus kui üldotstarbeline 304 roostevaba teras, eriti merekeskkonna tõttu kõrgem nikli sisaldus ja molübdeeni lisaks. Austeniidi roostevaba teras 316 on tavaliselt nonmagnetic ning võib suurendada tema kõvadus ja tugevus, säilitades enamuse oma formability töötas külma. Materjali lõõmutamist, Küte ja jahutus metalli muuta oma omadused, nagu näiteks formability ja sitkus suurendades või vähendades oma tugevuse pärast seda, kui ta on kujundanud meetod.

Roostevaba teras on raua sulam värvimist ja kriibitud paljudes keskkondades, kus terase tavaliselt lagunevad vastavaks. Iga palgaaste Keemiline koostis loob süve struktuuriga, mis läheb ühte viide astmesse: austeniidi, dupleks, ferriit, martensiitterastele, sademete kõvenemise. Austeniidi klass sisaldab kõige vormitav, keevitatavateks ja korrosioonikindlast roostevabast terasest astmed, kuid nad ei tohi olla kuumtöödeldud. Duplex klassi pakub kõrge vastupidavus pistesyöpyminen ja kloriidi stressi korrosiooni pragunemist. Duplex astmed on heat ravitavad ja umbes kaks korda nii tugev kui austeniidi astmed. Ferriit klass sisaldab võrreldes teiste roostevabast terasest klasside mõistlikult vormitav ja korrosioonikindlast astmed, kuid nad ei tohi olla kuumtöödeldud. Martensiitterastele klassi kuuluvad mõned kõige raskem ja tugevaim roostevabast terasest astmed, mis pakuvad ka kerge korrosioonikindlus, suur kõvadus ja hea formability. Martensiitterastele astmed võivad olla kuumtöödeldud. Sademete vanandamise (PH) klassi võib kuumtöödeldud, mis saavutada mõned kõrgeima kõvadus reitingud roostevabast terasest.

Tõmbetugevus, näitab selle materjali üldist jõulisust, on peak stressi talub, enne kui see puruneb. Korrosioonikindlus kirjeldab on materjali võime halvenemisest tekitatud atmosfääri, niiskuse või muul andmekandjal. Kulumiskindlusega näitab võimet vältimiseks pinna kokkupuutel teiste pinnaga. Sitkus kirjeldab on materjali võime absorbeerida energiat enne pausi ajal (tavaliselt mõõdetuna Läbivajumise tugevus) kõvadus kirjeldab jäävdeformatsiooni pinna vastupidavus. Formability näitab, kui kergesti materjali saab jäädavalt kujuline. Mehaanilise töödeldavuse kirjeldab, kuidas lihtsalt seda saab lõigata, kujuline, lõpetanud, või muul viisil töödeldud, kuigi keevitatavus iseloomustab võime keevitada. Magnetism iseloomustab, kui palju materjali tõrjutakse või meelitanud magnet.

Küsitlus