Roostevabast terasest nurk

Roostevabast terasest nurk
Toote üksikasjad

Toote omadus:

See roostevabast terasest nurk võib olla süsinikkonstruktsiooniteras. See on lihtsa sektsiooniga terasprofiil ja seda kasutatakse peamiselt metallkomponentide raami ja töökodade jaoks.

Suuruse ja paksuse valikuid on mitmesuguseid ja inimestel võiks olla parem valik vastavalt vajadusele.

See on varustatud hea keevitatavuse, plastiliste deformeerimisomaduste ja teatud mehaanilise tugevusega tavalise tootega turul.


Tootekirjeldus:

See roostevabast terasest nurk võib koosneda erinevatest jõudu vastuvõtvatest osadest vastavalt konstruktsiooni erinevatele vajadustele. Lisaks saab seda kasutada ka liikmete vahelise ühendusdetailina. Usaldusväärse jõudluse ja tugeva konstruktsiooni tõttu mängib see olulist rolli paljudes ehituskonstruktsioonides ja insenerkonstruktsioonides, nagu näiteks majapalgid, sillaülekandetornid, tõste- ja transpordimasinad, laevad, tööstusahjud, reaktsioonitornid, konteineririiulid ja laoriiulid. Roostevabast terasest nurkterase tootmiseks kasutatav toorik on madala süsinikusisaldusega ruudukujuline toorik ja roostevabast terasest kaldenurk tarnitakse kuumvaltsimise, normaliseerimise või kuumvaltsimise teel, mis sobib ideaalselt pikaajaliseks kasutamiseks.

 

Küsitlus