Roostevaba terastraat S põhjus

Roostevabast terasest trossi korrektne kasutamine on tagamaks, et operaatori ettevaatamatuse tõttu on oluline garantii, roostevaba terastraat ja praktiline rakendusprotsess, roostevaba terastraat, ei ole standardse töö, mille põhjustab trossi väsimus, mille tagajärjeks on teatud turvarisk. Siin, Chuang Yi kõigile, et kokku võtta järgmised kaks põhjust.

Esimene on paindes väsimus, roostevabast terasest traat köis korduvalt läbi roostevaba terastrossi rihvel või rull kriimustada, palju painutamine, roostevabast terasest traat kerge teha terastraadi väsimus, kõvadus vähenenud, mis lõpuks viib purunenud traat. Välisjuhtme kõige tugevam paindumisel ilmub väsimus purustatud traat. Tavaliselt on väsimustõkestatud traadi välimus nii, et roostevabast terasest tross on juba hiljakasutusse lähedane. Tulemused näitavad, et roostevabast terasest terastrossi paindenurga eluiga on tihedalt seotud D / d suhtega (st rull diameetri D ja terastrossi läbimõõdu suhe), roostevaba terastraabiga ohutus faktor ja köied on omavahel tihedalt seotud.

Teine on väsimusest tingitud pinge, pinge ja vibratsioon, roostevabast terasest terastrossi käivitamisel ja käivitamisel roostevabast terasest traatköiega alustades ja alustades tõmbetugevus, põhjustab tõmbetugevus metalli väsimust. Lisaks sellele on roostevaba terastraadist sageli moonutus ja vibratsioon põhjustab ka väsimust. Väsimuskahjustuste põhimõte on stressi, esimene trahvi terasest traatpind, mis on tingitud mitmesugustest libistustest, et moodustada esialgne pragu, roostevaba terastraat ja seejärel pragunõu põrkeseisundi korduv plastilise deformatsiooni toimel, nii et pragude levik kuni murdumiseni. Tõsise traadi poolt põhjustatud väsimus on üldiselt lamedad, enamasti traadi pinnal ja väga korralikult.

Transport: laadimisnöör võib olla kasutatud trossi trossi trossi või terastoru kandmiseks võlli aukusse, siis on trossi mõlemas otsas torustiku lukustus, mis on keelatud roostevabast terasest traatköisest üleminek hüppelaud aeglaselt libisemine alla või kraana rippumine, maapinnaga käitlemine, kui teil on vaja pry kandma, ei otseselt kleepida köie pinda, nii et see ei põhjusta köie purustamiseks pikamaa transpordi vajadust katta roostevabast terasest traat, et vältida korrosioonist põhjustatud vihma.

Igapäevane hoiustamine: roostevabast terasest trossi hoidmine, roostevaba terastraat tuleks paigutada ventileeritud ja kuivas ruumis, et vältida otsest päikesevalgust ja kuumaõhu küpsetamist; nagu peab olema väljastpoolt, tuleks asetada kõrgemale maapinnale, mis on kaetud vihma kattega. Roostevaba terastraat Paigutage maapinda üle 300 mm või suurema üldise kõrguse.

Ja kui tõstetraat, kui rippuvad esemed jääda õhus, ei saa te seda kasutada ühesuunaliselt, sest traatvõrgul on oma kalduvus roostevabast terasest juhtmestikust lahti tulla ja tagasi pöörata õhu pöörlemisel

Kasutatakse kaabel trossina, roostevaba terastraati, mida kasutatakse ainult pingutamiseks, saab valida terastrossi ühelt poolt; kandke lastitraadi mõju, mis on parim metalltraadist, sest see on parem mõju.