Roostevaba terastraadiga teenindusaeg

Roostevabast terasest trossi kasutavad inimesed roostevabast terastraabist kõige rohkem lootust on võimalikult pikk, et pikendada roostevabast terasest trossi elu, kuid valgust ei ole, vaid kõigepealt mõista, millised tegurid elu mõjutavad roostevabast terasest trossist, et välja kirjutada õige ravim. Roostevabast terasest trossi igapäevase ülevaatuse käigus peame hoolikalt jälgima roostevabast terasest terastrossi olekut, roostevaba terastraati, et vältida elastse taandumise nähtust. Mõningatel juhtudel (tavaliselt töökeskkonnaga seotud) vähendatakse trossi elastsust oluliselt, siis kui jätkate operatsiooni kasutamist, tekib palju turvariske.

1, tootmisprotsess. Roostevabast terasest tross on valmistatud mitmest roostevabast terasest traadist valmistatud valmistoodangust, roostevabast terasest traadist ja protsessi kvaliteedi keerukusest. Roostevabast terasest traat on tavaliselt kuumvaltsitud kõrge kvaliteediga terasest valuplokist väiksema läbimõõduga ketrusringiks ja seejärel pärast roostevaba terastraadi läbimõõduga korduvat külmutamist. Roostevaba terastraat Kui roostevaba terastraadi ja keeramisprotsessi kvaliteeti ei ole võimalik tagada, on vaja vähendada roostevabast terasest trossi tööiga. Seetõttu peab roostevabast terasest tross tootmisprotsessis kõigepealt tagama roostevabast terasest traadi kvaliteedi ja protsessi keerduma, et tagada roostevaba terastraadi kvaliteedi pikendamine roostevabast terasest köie pikendamiseks.

2, kandma. Kandmine on jagatud väliseks kulumiseks ja sisemiseks kulumiseks. Väline kulumine toimub peamiselt roostevabast terasest trossi ja trossi põranda ja muude esemetega kokkupuutuvate objektide kasutamise käigus, nii et tegelik töö peaks olema tavalisel roostevabast terasest köis, et vältida ühepoolset kulumist, roostevaba terastraati Rope nii palju kui võimalik, et kogu roostevaba terastraat kanda. Kandke roostevabast terasest trossi diameetrit kitsa, purunemiskoormust vähendades. Sisemine kulumine on peamiselt roostevabast terasest tross, kui rull või rihmaratas on koormuse peal pressitud roostevabast terasest trossi küljele ning roostevabast terasest trossi, roostevabast terasest trossi painutamise tõttu erinevate terastraatide vahel jõu, roostevabast terasest traat Aktsiate vahele ja aktsiate vahelise jõu suurenemisele, nii et roostevaba terastraadi sisemine kulumine, kui jõu koondumise sagedane töö, nii et sisemine purunenud traat. Kanda oluliselt Senyuani roostevabast terasest trossi eluiga.

3, purustatud traat. Roostevabast terasest terastrossi katkestatud traat jaguneb purustatud traadi ja purustatud traadi kasutuseks, nii et "kivisöe ohutuseeskirjad" pakuvad roostevabast terasest trossi enne monofilamentkatsekehade testimist ja nende kasutamise ajal. Kasutamisel kasutatakse roostevabast terastraati, sest roostevabast terasest tross keermestatakse ümber skulptuuri või rulliga, paljude painutustega, terastraadide väsimuse hõlbustamiseks, kõvaduse vähenemiseks ja lõpptulemusena purunenud traadi küljest. Mittetoote kvaliteedi tegurid, mis on põhjustatud purunenud köisõnnetustest ja töökoha edutamisest, on suhteliselt erinevad. Roostevabast terasest juhtmestik Väsimusest tingitud purunenud traat ilmub üldiselt traadi välisserva kõige tugevamate kumerusjoontega. Väsimuse katkestatud traat tõuseb, kui koormus suureneb ja paindenurk väheneb.

4, roostevabast terasest köie elastsuse kipuvad kaasnema järgmised mitmed nähtused:

A.

B. traatköisiku pikendus;

C. Kuna osad on üksteise vastu surutud, on juhtmete ja soonte vaheline lõhe;

D. Trossi aheladest ilmub väike pruun pulber;

E. Kuigi see ei ole purunenud, kuid tross ei ole kerge painutada ja läbimõõdu vähendamine on lihtsalt seetõttu, et traadi kulumine on palju kiirem. See olukord põhjustab dünaamilise koormuse äkilist deformatsiooni, tuleb see kohe ära visata.