Roostevabast terasest juhtmestikul on palju kasutusviise

Roostevabast terasest kruvisid nimetatakse ka roostevabast terasest külmeliidudeks, mida kasutatakse peamiselt erinevate kinnitusdetailide, näiteks mehaaniliste osade, roostevabast terasest traatkanalite elektrooniliste rakenduste ja muude komponentide jaoks. Vastavalt erinevatele materjalidele võivad olla sobivad korrosioonivastased omadused ja mehaanilised omadused. Paremate kuju saamiseks külm sepistamine, vali kvaliteetne. Traadi sobiv materjal on eriti oluline roostevabast terasest keermestatud keermestamiseks: roostevabast terasest kruviketta kõvadus, mille põhjuseks on erinevad otstarbed, roostevaba terastraat, mida tavaliselt kasutatakse väikese kruvina kauba kasutusea jooksul, vaid ka auto kruvide, tihenduskruvide puhul, mida tavapärases elus laialdaselt kasutatakse.

Roostevabast terasest kruvitüübi tüübid: vaade välimus, roostevaba terastraat, kruviliin jaguneb üldjuhul mattvedruni ja heleda keermega, kõrge kõvadusega helendava keermega kruvide keermestatud kõvade mattkruvide keermestusega, mida saab kasutada rööpaga riputamiseks, üldiselt kasutatakse välimuse nõudeid ei ole kõrge ja suhteliselt kõrge toote elastsed nõuded. Papu tootmine, oksaalhape, roostevabast terasest traatkäivitusväetis ja muud tootmisseadmed; fotograafia, toiduainetööstus, rannikualade rajatised, trossid, CD-latid, poldid, pähklid. Roostevabast terasest kruvisid nimetatakse ka roostevabast terasest külmeliinideks, mida kasutatakse peamiselt erinevate kinnitusdetailide, näiteks mehaaniliste osade, elektrooniliste rakenduste ja muude komponentide jaoks. Vastavalt erinevatele materjalidele võivad olla sobivad korrosioonivastased omadused ja mehaanilised omadused. Paremate kuju saamiseks külm sepistamine, roostevaba terastraat valida kõrge kvaliteediga. Eriti tähtis on traadi asjakohane materjal.

Selle suure jõudlusega roostevabast terasest keermestatud kompositsioon ja suhe on 0,08% -0,15% C; 0,01% -0,60% Si; 0,02% -0,60% Mn; 0,01% -0,03% P; 0,002% 0,03% S; 12% kuni 14% Cr; 0,8-1,5% Mo on Fe. Valmistamismeetod hõlmab järgmisi etappe: keemilise koostise järgi sulatatud terase sulatamine; kuumvaltsimine; anniilimine ja peitsimine, et saada roostevabast terasest ketta tühi; Roostevabast terasest traatkatmine ja kuivatamine; külm joonistus; pesemine ja kuivatamine neutraalse aktivaatoriga; kustutamine; karastamine; Katmine ja kuivatamine; tõmmatud roostevabast terasest kruviga. See kõrgefektiivne roostevabast terasest kruviliinide energiasäästlikkus ja keskkonnakaitse, millel on kõrge vastupidavus korrosioonile, kõrge elastsus ja tugev kõvadus. Ettevalmistusmeetodid ja arenenud tehnoloogia ning lihtsad, madalad tootmiskulud.

Roostevabast terasest traati saab nimetada ka roostevaba terastraadi, roostevaba terastraatvõrgu, plaadi jüaani, kuid erineva roostevabast terasest trossiga. Nagu näitab nimetus, on kahte liiki traatvedru ja kruvidevahelist keermestust: kruvikingut kasutatakse peamiselt kruvide ja kevadkraanide jaoks, mida kasutatakse elastsete riistvaratoodete vedru või muude nõuete jaoks. Teised, nagu erksad jooned, vesiniku taganemisjooned, roostevabast terasest juhtmestiku elektrolüüsi read, teljejuuksliinid, on tõmbetugevus vahemikus 1500-2000.

Keermesliini kõvadus on järgmine: kõik pehmed, 1/4 kõvad, pool kõvad, 3/4 kõvad, kõvad, eriti kõvad. Trossi spetsifikatsioonid: 7 * 1,6 * 12,7 * 7,7 * 19,17 * 39 ja nii edasi. Nagu samad materiaalsed jooned, vardad, torud, plaadid on kallid, 7 * 7 aktsiate jaoks kõige kallimad.

Traat on tavaliselt valmistatud tavalisest süsinikterasest ja kõrgekvaliteedilisest süsinikterasest. Roostevabast terasest traatvõrk Vastavalt terase kataloogi levitamisele ja erineva traadi kasutamisele, sealhulgas tavalisele madala süsinikusisaldusega terasest kuumvaltsitud kettale, kõrgekvaliteedilisele süsinikterasest vardale, süsinikterasest vardale, karastatud ja karastatud traatvõrgule, juhtmega rod, samuti roostevaba terastraat vardad ja nii edasi.