Roostevabast terasest ääriku kaalutlused

1 eye korrosiooni tõttu ääriku kate Küte, keevitus praeguse vältimiseks ei ole liiga suur, vähendatud umbes 20% süsinikusisaldusega terasest elektroode kui kaar ei tohiks olla liiga pikk, Kiire jahutamine, kitsas rant on asjakohane.

2, elektrood tuleb hoida kuiv, laimi-Titania tüüp peab olema 150 ℃ kuiva 1tund, madala vesiniku tüüp peab olema 200-250 ℃ kuiv 1 tund (pole korduv kuivatamine, muidu altid praod, spalling naha), õli ja mustus ei ole elektroodi kinni, nii et see ei mõju tulemuseks suurema süsinikusisalduse keevitada ja kvaliteet keevitada.

3, roostevabast terasest ääriku keevitus korduvate Küte sadestunud karbiidid, vähendatud korrosioonikindluse ja mehaaniliste omaduste järgi.

4, chrome roostevabast terasest ääriku pärast keevitus ja kõvenemise American standard äärik on suur, lihtne crack. Kui sama tüüpi kroom roostevabast terasest (G202, G207) elektrood keevitus, kasutades tuleb üle 300 ℃ Kuumuta ja post keevitada umbes 700 c aeglane jahutamine. Kui keevitada keevitada kuumtöötlemist ei ole võimalik, tuleks kasutada roostevabast terasest ääriku keevitus varras (A107, A207).

5. roostevabast terasest ääriku korrosioonikindluse ja suurenev hulk stabiilsuse elemendid Ti, Nb, Mo, hea keevitatavuse CR roostevabast terasest ääriku keevitatavuse parandamiseks. Kasutades sama tüüpi kroom roostevabast terasest äärikuga elektroodi (G302, G307), peaks olema rohkem kui 200 ℃ Kuumuta ja post keevitada 800 ℃ karastatud. Kui keevitada kuumtöötlemist ei ole võimalik, tuleks kasutada roostevabast terasest ääriku keevitus varras (A107, A207).