Roostevabast terasest taglase disain ja tervis

Roostevabast terasest taglase disain ja tervishoid, kliendi pikaajaline takistusprotsessi kasutamine tekitab alati mõningaid probleeme ja isegi õnnetusi, roostevabast terasest taglase kasutamist, nii et roostevabast terasest võltsimist ja libisemist korralikult valida ja kasutada on väga oluline, pakume klientidele mõningaid ettepanekud:

1. Roostevabast terasest taglase tootmine peab olema standardiseeritud.

2. Tugevdada roostevabast terasest vintside ohutuse juhtimist, teha spetsiaalset juhtimist, pühendatud kasutamist, fikseeritud punktmäletseerimist, regulaarseid kontrollimisi, roostevabast terasest viilutamist õigeaegselt ja lammutada hooldustööd.

3. Tugevdada roostevabast terasest sillutuspersonali ohutusalast koolitust, tugevdada personali ohutuspipagandale ja haridusele, kuid rõhutavad ka ohutuse tehnilise kvaliteedi parandamist. Nõuab kasutajatel roostevabast terasest taglasega seotud põhilisi ohutusalaseid teadmisi juhtida, roostevabast terasest trossimistoimingu põhinäitajatest või kasutamisnõuetest tuttavast roostevabast terasest trossist, et mõista raskuskeskme ja trosside hulga arvutamist erinevates kasutuskeskkondades , kontrollima ohutuskontrolli meetodit ja libisemiskindluse standardit. Ainult nende põhiliste ohutusalaste teadmiste omandamise, roostevabast terasest varustuse tagamise ja tõstmise ohutuse tagamiseks suudame tagada roostevabast terasest taglase nõuetekohase kasutamise, roostevabast terasest taglastiku kasutamise ja ratsionaalse kasutamise.


Kasutamisprotsessis peaksime õnnetust tõhusalt ära hoidma?

1. Slingi filiaalid peavad olema sümmeetrilised ja ühtlaselt disainitud, samas vertikaalnurga all. Kihtide mitu kombinatsiooni ei tohi ületada vertikaalse suuna maksimaalset nurka.

2. Tõmbur peab olema korralikult paigutatud ja turvaliselt ühendatud, roostevabast terasest taglasega ja koormusele paigaldatud rihm, et koormus oleks tasakaalus lindi laiusega.

3. Pingutuskaitse tugevdamiseks, teravate servade eemaldusest, hõõrdumisest ja kulumisest.

4. Ohtliku õnnetusjuhtumi vältimiseks ei saa koormust kallutada ega libiseda, nii et koormuse tasakaal ja stabiilsus tuleks säilitada.

Roostevabast terasest taglastus Kui root 304 ei ole magnetiline ja ainult 400 materjalist on magnetilised. Sest see on ferriit.


300 süsteem kuulub austeniidi kehasse. Roostevabast terasest taglastik Tähelepanu pöörake tähelepanu ka sellele, et kett ilma magnetplaadita ei kujuta endast 304, roostevabast terasest taglasid, kuna praegu on selle materjali kogus 201, 202.


201, 202 materjali vastavalt rahvusvahelisele standardile nikli sisaldus peaks olema 2 nikkel ja 4 niklit. Kuid kodumaine ei ole sama. 201 on mitu niklit, näiteks 0,3 nikkel 0,8 niklit ja 1 niklit. 304 sisu on 8 niklit. Te võite osta mõned potid. Roostevabast terasest taglasele 8 niklit. Te saate ka spektromeetrit teha.