Roostevaba terastraat väga vajalik

Paljudes rakendustes on roostevabast terasest trossi ülemine osa tarvikuid ühendatud ning trossi ja tarvikuid ohutuks. Selle turvaliseks kasutamiseks on vajalik ühendusviis, roostevaba terastraat, siis peame kasutama mõnda konkreetset meetodit roostevabast terasest trossi kinnitusühendus. Siin on mõned üldised viise selle tegemiseks:

(1) Kudumismeetod.

Tegeliku tootmisetapi ajal on kõige tavalisem kinnitusmeetod kudumismeetodiks, kasutades roostevabast terasest trossi, roostevaba terastraasi ja terastrosside vöö otsa trossikere külge keeratava südamekujulise varrukariba, mida korratakse $ number reas ja lõpuks seotud või pea pea rangelt. Töö ajal on roostevabast terasest traatkõrgus, mis tagab ohutu kasutamise tagamiseks roostevabast terasest trossi läbimõõdust vähemalt 20 korda.

(2) kaardi pea kinnitatud.

Pea on spetsiaalne tööriist roostevabast terasest trosside kinnitamiseks. Paigaldatud roostevabast terasest trossi otsa kasutades kudumismeetodit, et kinnitada varruka rõngas, seejärel kasutage pead, et see pingutada. Püsiv roostevabast terasest trossi läbimõõt peab olema varustatud vastava Chucki numbriga. Traatkõrgus Diameter 7 18mm peaks olema varustatud 3 Chuck, 19 27mm peaks olema varustatud 4 kaardi pea, 28 37mm peaks olema varustatud 5 Chuck, roostevaba terastraat 38 peaks olema varustatud 6 päisega. Samuti, et tagada, et kaardi pea tõmbetugevus ei tohiks olla väiksem kui 80% roostevabast terasest terastrossist, roostevabast terasest traattrummide purunemistugevusest, tuleb ülejäänud osa kasutada roostevabast terasest trossi abil.

(3) legeeritud survepead meetod.

Esiteks roostevabast terasest trossi ots vastavalt seadme survele jagunemisele ja iga haru pea peal hoidmiseks. Lõhu pikkus ei tohi ületada sulami varruka pikkust, seejärel tõmmake trossi ülemine osa sobivast august välja, roostevabast terastraabist, kõik eraldi trossi ahelad, mis on sisestatud joonesse, lõplik seatakse Lussowisse tihenduskomplekt võib olla.

(4) Eemaldatav liigesed.

Selle meetodi peamine kasutamine on kiilukinnitus, kiilu ühendamiseks konstruktsiooniga saab kasutada terastrossi. Kuid see meetod võib tagada ainult 90% traattrumli purunemistõmbetugevuse.

Roostevabast terasest trossi tootmisel on roostevaba terastraat pärast deformeerimist väga oluline samm, pärast deformeerumist keermest või roostevabast terasest trossi. Pärast surumist tuleb pärast deformatsiooni deformeerumist stressi kõrvaldada. Sel moel saab see saavutada lõtvama parema jõudluse, aga ka suurendada kompaktse, roostevaba terastraasi roostevabast terasest trossi pikisuunalist sirgjoont roostevabast terasest trossikonstruktsiooni ning roostevabast terasest trossi pindade siledust ja nii edasi kvaliteetset jõudlust.

Vööde tagumine deformatsioon toimub peamiselt korduvate painutamise ja sirgenduste kaudu pärast rõhu all pressimist läbi vertikaalsete ja horisontaalsete deformatsioonirullide.

Roostevabast terasest traat köis Pärast deformatsiooni, lisaks liin die pärast roostevabast terasest terastrossi mitme kanaliga vertikaalse horisontaalse surve rull painde sirgendamine, roostevaba terastraasi, aga ka roostevabast terasest trossi paari suurust rullid, see võib mängida tihendusjõudu, suurusefekti.