Roostevabast terasest wire rope industries probleem

1. linnas roostevaba terastraadi tööstuses tööstusliku kett link või ettevõtja tasandil seadmete, töötlemise klassi veel madal lõpuks, vähene positsioonid. Eriti roostevabast terasest tross tooted, enamik ettevõtteid lihtne töötlemata ebaühtlane kvaliteet, raske vormi brändi ja madal lisandväärtus oli valitsev turul konkurentsis, vähem tõenäoline on ütlen turgudega.

2. roostevaba teras tross ettevõtted on lihtsa jäljendamise, julm konkurents, kriitika koostöö puudumine. Ei moodusta mõistlikku tööjaotust ja esile tõsta tööstuse struktuuri, homogeensus on tõsine.

3. roostevabast terasest trossid kõrge tööstussaaste kontrolli nõuded ja energiatarve. Olemasolevad töötlemise võimsus ja töötlemiskulude vastavalt selle linna kohta rohkem kui 400000 tonni Algne prügila vanuses reoveesetete üle, vaja ultra miljardit kulu rohkem kui kaks aastat. Võib öelda, et majanduskasvu ja keskkonna lähenemine arengule on lõpule jõudnud.

4. enamus roostevabast terasest tross juhtkonna tasandil ei saa rahuldada ettevõtete arendamine, ulatuslik juhtimise suuresti piiratud roostevabast terasest tross ettevõtetele jaoks veelgi suurem, eelkõige praeguse ajastu, juhtimise efektiivsus on liigne haldamise raskused.