Kvaliteetne roostevabast terasest tross määrdeainete kasutamise eelised

1. kõrge kvaliteediga määrdeõli hea liikuvus ja häid tungimist, roostevabast terasest tross määrimine eeltöötlemine kiiresti tungivad string ja köis, ja takistada bakterite aretus core fiber mõju poolest.
2. määrdeõli roostevabast terasest tross haardumist kvaliteet on kergesti kustuda, Määrdeõli temperatuur määratud vahemikku mõju ei mõjuta. Lisaks maksimaalse jõudluse Lube minilaadur, mis aitas roostevabast terasest tross Lift veojõu.
3. on kõrge film tugevus, puudutades Kõrgsurvevooliku roostevaba terastraat, vaid ka vastupanu toimel, halvenemise vahel väga suurte koormuste all vastu.
4. kvaliteetne lube õli kõrgem sidusa jõuga, vältida õli tilkuva, mitte tsentrifugaal kiik kaduma harjutus, vältides määre jäätmete ning saaste teistele seadmetele.
5. kvaliteetse roostevabast terasest tross põhjustatud määrdeõli ei sisalda korrosiooni, osade roostetamine, korrosiooni vältimiseks, korrosiooni ennetus on parem.
6. tema võimet remont ise ja roostevabast terasest tross jätkuvalt paindunud, hoiab õli film oma pinna ekstrusiooniks laienemist. See nõuab õrn ja kõrge lihvitakse film kaitsta köis purustamine.