Chuangyi Metal Products Co., Ltd asub suurim tuntud roostevabast terasest baseDainan town, Xinghua, Taizhou City, Jiangsu provints, Hiina. See on eraõiguslik äriühing, mille pindala on 12 000 ruutmeetrit ja omanikuks põhikirjajärgset kapitali 28 miljonit jüaani. On 142 töötajat, sealhulgas 6 tehnikut. Mida kasutada roostevabast terasest ja titaani toodete Ourproduct on konveieri kohapeal: sulatatakse, kuum- ja külmvaltsimise, sepistamine, joonistus, traat traat wisting, stantsimine, carting saed jne.
Meie peamised tooted: roostevabast terasest tross, tsingitud tross, plastkattega tross ja riggings; roostevabast terasest traat, kevadel traat, vesiniku vabastamine traat ja muud roostevabast terasest traat seeria; roostevabast terasest nurk Baar, roostevabast terasest vooru Baar, Baar kandiline roostevabast terasest, roostevabast terasest lame Baar ja muud roostevabast terasest profiilid; titaan materjalide ja toodetega.
Pärast aastaid kestnud arengut, see on jõustuma strateegilise skaala lõimides ühendamise teaduse ja tehnoloogia, tootmise ja kaubanduse ühendamise toores matedal ja kunsti pakkimine, töötlemine ja tootmine, mis ettevõtte arengu kindla Põhja.
Meie ettevõte on koostöös paljude ettevõtete nii kodu kui ka välismaal. Paljudes välisriikides ja meie turul toodete müük on stabiilne. Aastane toodang roostevabast terasest tooteid kuni 2000 tonni ja titaani toodete üle 150 tonni, meie firma on ees omamaisel turul. Meie tooted on suurepärase kvaliteediga ja hea hinnaga, mida kasutatakse nafta-, keemia-, tekstiili-, lennunduse-, kalapüügi, arhitektuur ja täpsus, jne. Juhtimine on IS09001:2000 ja CE standardi kohaselt. Koosoleku customersand nr 39; vajadusi on meie esimene eesmärk ja käsitleme meie toote kvaliteet sama oluline kui meie elu. Teeme oma parima, et pakkuda kliendile siirus.

ÜHA ENAM TÄIUSLIK SÜSTEEM. MEIL ON KOHANEMINE MUUTUSTEGA TURUL. (PIDEVALT DUSLIKKE UUSI TOOTEID. ME ISE PIIRI ÜLE. Abil PIDEVALT PARANDADA andamp KVALITEETI; MÄRK MEIE TÖÖTAJA. MEIL ON LUUA KVALITEETI LIFE.AS KÜPS JA KA KAINED) ETTEVÕTE TÄNA. OLEME TÄIELIKULT VEENDUNUD, ET MEIL ON KOHUSTUS JA VÕIME CREAT Eandquot; CHUANCYIandquot; UUS ERAI